لاغری

روشی جدید برای کاهش وزن

با رژیم فوق العاده و جدید سبحان گلزاری در کمتر از سه ماه به اندام ایده آل خود برسید.

خواستن توانستن است ، آرزوی اندام ایده آل نیز دست یافتنیست . فقط کافیست بخواهید و شروع کنید ، کافیست یک مسیر دقیق را ادامه دهید تا به نتیجه مطلوب برسید .

گروه خونی
تلفیق علم مدرن و سنتی
لاغری سریع و تضمینی شما از طریق استفاده از مزاج پایه و مزاج غالب شما
null
گارانتی بازگشت وجه
در صورت عدم رسیدن به اندام دلخواه در پایان دوره هزینه شما به شما بازگشت داده خواهد شد

سبحان گلزاری

این روش معجزه میکنه !

توسط رژیم لاغری ( رژیم غذایی ) نوین سبحان گلزاری که بر پایه گروه خونی و طب سنتی و معیار کالری می باشد، کاهش وزن کاملا به صورت اصولی و بدون عوارض جانبی و همراه با پاکسازی بدن از سموم صورت می گیرد، به طوری که در ماه بین 2 الی 5 کیلو کاهش وزن بدون عارضه و بدون بازگشت وزنی خواهید داشت .

این رژیم 3 ماهه بین 8 الی 15 کیلو ( در برخی موارد بیشتر ) کاهش وزن بدون عارضه و بدون بازگشت وزنی همراه با از بین رفتن ژن چاقی افراد را شامل می شود و چندین سال به صورت عملی تست شده است .

گروه خونی
تا 15 کیلو در 3 ماه
با  سبحان گلزاری هر ماه تا 5 کیلو گرم بدون نگرانی از چاقی مجدد و بازگشت وزن لاغر شوید

با این رژیم به راحتی لاغر شوید

حتما شما هم از طریق اینترنت مقالات و روش هایی مثل کاهش وزن سریع  و یا لاغری در 7 روز را شنیده اید شاید هم به این روش ها عمل کرده اید ولی به نتیجه ای نرسیده اید.

یکی از دلایلی که میتواند باعث عدم توانایی شما در کاهش وزن باشد ،  پیروی کردن از مقالات رایگان و ارزان که فقط هدف آنها جذب مخاطب هست  .

از جمله لزومات کاهش وزن و تناسب اندام  نخوردن فریب اعداد بالا ماننده 10 کیلو در ماه و دیگر مثال هایی که به شما وعده رفتن ره صد ساله در یک شب را می دهد .

متد سبحان گلزاری یک روش حرفه ای مبتنی بر طب سنتی و علم نوین می باشد که کاملا تست شده بر روی دیگر بدن ساز ها می باشد .

با استفاده از دستور العمل های این روش شما به راحتی میتوانید در ماه تا 5 کیلو از وزن خود را کاهش دهید .

سبحان گلزاری با بیش از 14 سال سابقه در طب سنتی و صد ها نمونه موفق در امر کاهش وزن آماده است تا رویای تناسب اندام  شما را به واقعیت تبدیل کند .

علت تفاوت این روش با رژیم های غذایی دیگر مبنای گروه خونی و طبع غالب در طب سنتی می باشد و اصطلاحا هر شخص تا به تعادل طبایع نرسد مسئله اضافه وزن مرتفع نخواهد شد.

این رژیم غذایی با بلوکه کردن آنزیمی که مسول ذخیره سازی چربی در شکم، پهلوها و… می باشد به بهترین نحو باعث جلوگیری از تشکیل چربی در نواحی مذکور میشود و اصطلاحا باعث تغییر ژنتیک افراد میشود.

روی ما حساب کنید

جهت دریافت مشاوره رایگان  فرم زیر را پر و ارسال کنید

به وسیله رژیم لاغری سبحان گلزاری به آرزوی دیرینه خود دست یابید

جهت ارائه رژیم غذایی شما به این موارد نیاز خواهیم داشت

  • نام و نام خانوادگی
  • سن
  • قد
  • وزن
  • گروه خونی
  • سابقه بیماری
  • سابقه مصرف قرص خاص
  • سابقه ورزشی
  • سابقه حساسیت به ماده غذایی خاص

فرم مشاوره رایگان

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

سوالات متداول

آیا من ۱۰۰ درصد نتیجه می‌گیرم ؟

چنانچه کاملا دستورات لازم را رعایت کنید و روزانه در حد ۴۵ دقیقه الی یک ساعت هم پیاده‌روی داشته باشید قطعا از رژیم لاغری سبحان گلزاری نتیجه ۱۰۰ درصد خواهید داشت. به همین جهت ما به شما گارانتی بازگشت وجه در صورت عدم دریافت نتیجه مطلوب را داده ایم .

آیا این مدل باعث میشه که عضلات بدن شل بشه ؟

در رژیم لاغری سبحان گلزاری نسبت به قد و وزن و سن و سابقه تمرین سابقه بیماری و… نسبت پروتئین برای حفظ عضلات رعایت میشه و به هیچ عنوان باعث پدیده کاتابولیسم یا عضله سوزی نمی‌شود.

آیا این مدل باعث ضعف قوای جنسی میشود ؟

به علت اینکه این رژیم بر پایه طب سنتی هم می باشد و همچنین باعث پاکسازی سموم بدن نیز می شود و در طراحی آن تمام مواد غذایی لازم مثل ویتامین ها،مواد معدنی و نسبت دقیق پروتئین مصرفی رعایت می‌شود و همچنین چون باعث تعادل طبایع نیز میشود و همین امر نیز باعث تنظیم هورمون ها نیز میشود.

آیا این روش بازگشت وزنی دارد ؟

اگر دستورات کاملا رعایت شود چون بر پایه طب سنتی و گروه خونی میباشد امکان بازگشت وزن بسیار اندک میباشد.

این رژیم لاغری برای افردا دیابتی مناسب است ؟

در این رژیم هر شخص نسبت به قد و وزن و سن و سابقه تمرین سابقه بیماری و گروه خونی و مزاج غالب برنامه مخصوص خود را دریافت میکند.

آیا این روش باعث ریزش مو میشه ؟

این رژیم کاملا اصولی و بر مبنای علم تغذیه نوین و طب سنتی طراحی شده و حتی باعث تقویت رشد موها نیز میشود.

آیا این روش باعث کاهش وزن سریع میشه ؟

روش طراحی شده بر مبنای علم تغذیه نوین و طب سنتی میباشد ، در طراحی این روش کاهش وزن به صورت اصولی و نرمال به صورت ماهیانه ۲ الی ۵ کیلو میباشد. البته نسبت به ژنتیک افراد متفاوت است.

استفاده از این روش باعث کاهش یا شل شدن سینه ها میشود؟

به علت اینکه اصول تغذیه نوین و تعادل طبایع در طب سنتی رعایت میشود و هر شخص نسبت جنس و طبع غالب خود و گروه خونی رژیم دریافت میکند مسئله تنظیم هورمون برای خانمها رعایت شده و باعث کاهش سایز سينه یا شل شدن سینه ها نمیشود.

نتیجه برخی از مشتریان

همین الان لاغر شدن را آغاز کنید !

تخفیف فقط برای یک ماه و مدت محدود می باشد 

خرید به صورت اقساطی

ماهیانه 150,000 تومان

فقط 119,000 تومان

خرید دوره سه ماهه

قیمت برای شما : 400,000 تومان

فقط 299,000 تومان

کار را تمام کنید !

 

شنبه این هفته را از دیگر شنبه ها متمایز کنید و یک تغییر ایجاد کنید .

به کمک سبحان گلزاری شما هم میتوانید که به اندام ایده آل خود برسید . فقط با هزینه روزانه 3 هزار تومان برای بدنتان در مدت 3 ماه یک اندام ایده آل را تجربه کنید .

بدن هر فرد با توجه به مزاج هایش و استعداد آن در چاقی با بدن های دیگر متفاوت است ، از این جهت رژیم غذایی برای لاغر شدن در هر بدن نیر متفاوت است و این یک امر تخصصی می باشد . استفاده از رژیم های غذایی آماده و بی اساس ممکن است باعث به وجود آمدن عوارض جبران ناپذیر بشود ، لذا سبحان گلزاری با بیش از یک دهه فعالیت و تخصص در این زمینه می تواند به شما کمک کند .

پس از ثبت نام شما به صورت تماس تصویری ( جهت باز خورد بیشتر ) با سبحان گلزاری از روند رژیم غذایی و جزئیات آن اگاه خواهید شد .

در این رژیم شما می بایست حداقل روزانه 40 دقیقه پیاده روی داشته باشید تا کاهش وزن شما تضمین شود .

لازم به ذکر هست که در طول دوره 3 بار با شما تماس گرفته خواهد شد و پیشرفت شما بررسی خواهد شد .

از مزایایی که ما را از دیگر همکاران در این زمینه متمایز می سازد تلفیق شدن علم نوین و طب سنتی با یک دیگر است که باعث شده این روش کاملا طبیعی بشود و احتمال چاقی مجدد پس از رژیم را به صفر برساند.

در صورت تمایل می توانید انتقادات ، پیشنهادات و دیگر موارد مرتبط را در پایین همین صفحه در قسمت نطرات بیان کنید و ما به شما پاسخ کامل  خواهیم داد .

آیا رژیم لاغری که بر مبنای تنظیم کالری باشد واقعا موثر است ؟

 

 

متاسفانه در 99 درصد رژیم های لاغری مبنای پایه تنظیم کالری در نظر گرفته شده است .

اما آیا این معیار بهترین روش جهت کاهش وزن می باشد ، یعنی ما با حذف مواد غذایی پر کالری و مصرف مواد غذایی کم کالری در رژیم لاغری خود به اندام ایده آل می رسیم ؟

در علم تغذیه و طب گیاهی گاها ما مواد غذایی داریم که کالری بسیار پایینی را دارا می باشند و یا حتی صفر کالری می باشند .

با این حال این مواد عذایی کم کالری و یا صفر کالری باعث افزایش وزن می شوند . چرا که بعضی گیاهان و مواد غذایی مثل بعضی از ادویه جات دارای ترکیباتی می باشند که مصرف آنان در دوره رژیم لاغری خود بعد از هر وعده باعث جذب بیشتر مواد غذایی و در نهایت افزایش وزن بیشتر میگردند.

دقیقا به همین سبب اکثر افرادی که با اشتیاق شروع به یک رژیم لاغری در ظاهر سفت و محکم می کنند پس از چند مدت نتیجه عکس می گیرند و شکست می خورند .

پس معیار تنظیم کالری که در اکثر رژیم های لاغری به کار می رود لزوما تاثییر پذیر نیست .

 

مشکل دیگر در رژیم لاغری با نتظیم کالری

در طب سنتی چنانچه بدن به معیار تنظیم کالری عادت کند در طولانی مدت دچار مشکلات زیادی خواهد شد .

به طوری که اگر بدن پس از دوره رژیم لاغری با مواد پر کالری مواجه شود بلافاصله افزایش وزن خواهد داشت و ای مسئله باعث بازگشت سریع وزن افراد می گردد.

سخن نهایی

به طور کلی بدن انسال بر اساس ریتم و تعادل طراحی شده است و چنانچه در دوره رژیم لاغری به مواد غذایی کم کالری عادت کند پس از مدتی برای پر کردن این خلا شما را به سمت مواد غذایی سوق می دهد و همین باعث برگشت دوباره به وزن قبلی می شود .

این یکی از مهم ترین مسائلیست که افراد پس از مدتی با آن مواجه می شوند ، بدین صورت که پس از اتمام دوره  رژیم لاغری کاهش وزن داشته اند و از کاهش وزن خود راضی هستند اما پس از مدتی دوباره به سرعت شروع به افزایش وزن می کنند .

مقدار پروتین دریافتی در رژیم لاغری مدرن کلاسیک

سبحان گلزاری

در این رژیم لاغری مقدار پروتئین دریافتی بین 1 الی 1/8 به ازای هر کیلو گرم از وزن بدن می باشد ( وزن ایده آل فعلی )

و البته این میزان نسبت به قد و وزن سن و سابقه تمرین هر شخص متفاوت است .

 

پاکسازی بدن در رژیم لاغری مدرن کلاسیک

 

رژیم لاغری مخصوص بانوان

 

مرحله اول در رژیم لاغری مدرن کلاسیک تنظیم هورمون ها و تعادل طبایع می باشد .

به طب این امر باعث تقویت سیستم ایمنی و سلامتی کامل افراد نیز می شود .

در رژیم لاغری سبحان گلزاری علاوه بر کاهش وزن ، پاکسازی کامل سموم موجود در بدن و همچنین پاکسازی کبد و کلیه نیز انجام می شود .

البته در این رژیم لاغری هر شخص نسبت به مزاج غالب خود دمنوش ، عرقیات و گیاهان دارویی مخصوص خود را نیز جهت پاکسازی سموم بدن و همچنین پاکسازی کبد و کلید خود دریافت می کند و به نحویی این رژیم یک نوع رژیم درمانی نیز محسوب می شود

 

 

رژیم لاغری سبحان گلزاری چگونه کار می کند ؟

برخلاف اکثر رژیم های لاغری که در آن مصرف خیلی از مواد غذایی محدود می شود در لیست غذا های این رژیم ، طیف فراوانی از غذا ها وجود دارد .

در این رژیم لاغری هر شخص نسبت به جنس ، سن طبع و مزاج خود نوع متفاوتی از پروتئین و کربو هیدرات  را دریافت می کند .

در رژیم لاغری سبحان گلزاری مواد غذایی در 4 دسته ی سرد و خشک – سرد و تر – گرم خشک و گرم و تر تقسیم می شوند و هر شخص نسبت به جنس ، گروه خونی و مزاج غالب رژیم لاغری متفاوتی را دریافت خواهد کرد .

دنبال کنید
هشده با
guest
2 نظرات
قدیمی ترین
جدید ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
نمایش تمام نظرات
بتی
بتی
5 months ago

جناب گلزاری برای افراد دیابتی هم رژیم لاغری ارائه میدید شما ؟